| Logo | özel |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Kapasite | 9 ons |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Kapasite | 10 ons |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Logo | Özel |
| Ağırlık | 10g |
| BPA içermez | - Evet. |
|---|---|
| Ağırlık | 9g |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Ödeme | TT |
| Baskı | - Evet. |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Sıcaklık | 0-100 ℃ |
| Logo | özel |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler, Kahve, Boba Çayı |
| Logo | Özel |
|---|---|
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Şekli | yuvarlak |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Şekli | yuvarlak |
| Renk | Temiz beyaz |
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |
| Logo | Özel |
|---|---|
| Kapasite | 700ml |
| Malzeme | PP |
| BPA içermez | - Evet. |
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| Kapasite | 700ml |
|---|---|
| tek kullanımlık | - Evet. |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir | - Evet. |
| BPA içermez | - Evet. |
| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
|---|---|
| istiflenebilir | - Evet. |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Ödeme | TT |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Paket | karton |
| Baskı | - Evet. |