| Çevre dostu | - Evet. |
|---|---|
| Baskı | özel |
| Hizmet | OEM,ODM |
| Kapak Tipi | Geçmeli |
| Tasarım | özel |
| Esneklik | Esnek |
|---|---|
| Ağırlık | 5G |
| Sızıntı Kanıtı | Evet |
| Nakliye | Deniz veya hava ile |
| Güvenlik Özellikleri | BPA içermeyen |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
| Hizmet | OEM,ODM |
| Boyut | 81*54*144mm |
| Örnek | 5 gün |
|---|---|
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Boyut | 45*30*50mm |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Şekli | yuvarlak |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Kapasite | 1,5 ons |
| Ağırlık | 4G |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
|---|---|
| Paket Boyutu | 43*43*36cm |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ağırlık | 25.5g |
| tek kullanımlık | - Evet. |
|---|---|
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir | - Evet. |
| Logo | özel |
|---|---|
| Boyut | 45*30*50mm |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Kapasite | 1,5 ons |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
|---|---|
| Ağırlık | 15.5g |
| Şekli | yuvarlak |
| Renk | Şeffaf |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |