| ΘερμοκρασίαΑντίσταση | Έως 100°C |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
| Εγκρίθηκε η FDA | Ναί |
| Χρήση | Για κρύα ή ζεστά ροφήματα |
| Πληρωμή | Western Union/TT |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανής |
| Μέγεθος | 90mm |
| Σχήμα | Γύρω |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Απαλλαγμένο από BPA |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
| Βάρος συσκευασίας | 13 κιλά |
| Σχήμα | Γύρω |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Δυναμικότητα | 210ml |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
|---|---|
| Βάρος συσκευασίας | 5.5kgs |
| Υλικό | CP |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος συσκευασίας | 6kgs |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Βάρος | 11.5g |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Συσκευασία qty | 2500pcs |
| Υλικό | CP |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
|---|---|
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
|---|---|
| Υλικό | CP |
| Σχήμα | Γύρω |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Υλικό | CP |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |