| Miktar | 50 |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Kapasite | 10 ons |
| Paket | karton |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Boyut | 89*44*92mm |
|---|---|
| Ödeme | TT |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Ağırlık | 10g |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Ağırlık | 9g |
|---|---|
| Ödeme | TT |
| Paket | karton |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| BPA içermez | - Evet. |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
|---|---|
| Boyut | 89*44*139mm |
| BPA içermez | - Evet. |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Miktar | 50 |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Renk | Temiz beyaz |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Kapasite | 700ml |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Ağırlık | 6g |
| Miktar | 50 |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Örnek süresi | 7 Gün |
|---|---|
| Ağırlık | 13.5g |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Miktar | 50 |
| Paket | karton |