| Logo | niestandardowe |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Pojemność | 9oz |
| temperatury | 0-60°C |
| Okres próbny | 7 dni |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni |
| temperatury | 0-100 ℃ |
| Logo | niestandardowe |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba |
| Logo | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Cechy | Jednorazowe |
| Port FOB | Xiamen |
| Certyfikaty | FDA, SGS |
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Kolor | Czysty biały |
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
| Logo | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Pojemność | 700ml |
| Materiał | PP |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Pojemność | 700ml |
|---|---|
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Bezpieczny zmywarka | - Tak, proszę. |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
|---|---|
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Okres próbny | 7 dni |
| Wypłata | TT |
| temperatury | 0-60°C |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Pakiet | Karton |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Wypłata | TT |
|---|---|
| Ilość | 50 |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Wielkość | 89*52*88mm |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Pojemność | 10oz |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Waga | 10g |