| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Waga | 6g |
| Ilość | 50 |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Wielkość | 78*45*101mm |
|---|---|
| temperatury | 0-60°C |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Waga | 7,5g |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Ilość | 50 |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Pojemność | 10oz |
| Pakiet | Karton |
| Okres próbny | 7 dni |
| Wielkość | 89*44*92mm |
|---|---|
| Wypłata | TT |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Waga | 10g |
| temperatury | 0-60°C |
| Waga | 9g |
|---|---|
| Wypłata | TT |
| Pakiet | Karton |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Kolor | Czysty biały |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Pojemność | 700ml |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Okres próbny | 7 dni |
|---|---|
| Waga | 13,5 g |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Ilość | 50 |
| Pakiet | Karton |