| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τόπος συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
| Δυναμικότητα | 9OZ |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Θερμοκρασία | 0-100℃ |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Σχήμα | Γύρω |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 700ml |
| Υλικό | PP |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
| Δυναμικότητα | 700ml |
|---|---|
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
|---|---|
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Πληρωμή | ΤΤ |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Πληρωμή | ΤΤ |
|---|---|
| Ποσότητα | 50 |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Μέγεθος | 89*52*88mm |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 10 ουγκιές |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 10g |