| Υλικό | PP |
|---|---|
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Σχήμα | Γύρω |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Τόπος συσκευασίας | 500 κομμάτια |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 500 ml |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Για την Καλύψη και τη Σφραγίσιση Κύπελλων |
|---|---|
| Απόδειξη διαρροών | - Ναι, ναι. |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα Πιο Σχετικά Κύπελλα |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Πιστοποίηση | SGS,FAD,ISO9001 |
| Πληρωμή | Western Union/TT |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανής |
| Μέγεθος | 90mm |
| Σχήμα | Γύρω |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Χωρίς BPA |
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Κάλυμμα πλαστικού φλιτζάνου |
| Εγκρίθηκε η FDA | Ναί |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 90 χλστ |
| Εφαρμογή | Πλαστικά φλιτζάνια, χαρτοφλιτζάνια |
|---|---|
| Μέγεθος | 90 χιλιοστά |
| Υλικό | PP |
| Χρήση | Για την Καλύψη και τη Σφραγίσιση Κύπελλων |
| Σχήμα | Γύρω |
| φιλικό προς το περιβάλλον | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος | Κύπελλο |
| Σχήμα | Γύρω |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Δυνατότητα | Διαρκής |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα Πιο Σχετικά Κύπελλα |
|---|---|
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ | αεροπορικώς τη θάλασσα ή |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Πληρωμή | Western Union/TT |
| Βάρος | 5.5g |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Απαλλαγμένο από BPA |
|---|---|
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
| Μέγεθος | 90 χιλιοστά |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα Πιο Σχετικά Κύπελλα |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Όχι. |