| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Βάρος | 6g |
| Ποσότητα | 50 |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| μέγεθος | 78*45*101mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Τόπος συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
| Βάρος | 7.5g |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Ποσότητα | 50 |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 10 ουγκιές |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Μέγεθος | 89*44*92mm |
|---|---|
| Πληρωμή | ΤΤ |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Βάρος | 10g |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Βάρος | 9g |
|---|---|
| Πληρωμή | ΤΤ |
| πακέτο | Καρτόνι |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τόπος συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Εκτύπωση | Ναι. |
|---|---|
| Τόπος συσκευασίας | 1000PCS |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τόπος συσκευασίας | 1000PCS |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συγκεντρώσιμα | Ναι. |
| Πακέτο | ΚΑΡΤΟΝ |
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Δυναμικότητα | 700ml |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
|---|---|
| Βάρος | 13.5g |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Ποσότητα | 50 |
| Πακέτο | Καρτόνι |