| milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Drukwerk | Op maat |
| Diensten | OEM, ODM |
| Type deksel | Breuk |
| Ontwerp | Op maat |
| Flexibiliteit | Flexibele |
|---|---|
| Gewicht | 5g |
| Lekbestendig | Ja |
| Verzending | Over zee of lucht |
| Veiligheidsfuncties | BPA-vrij |
| Qty verpakking | 500 stuks |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Diensten | OEM, ODM |
| Grootte | 81*54*144 mm |
| Proefproef | 5 dagen |
|---|---|
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Grootte | 45*30*50 mm |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Capaciteit | 1,5 oz |
| Gewicht | 4G |
| Kenmerken | Eenmalig |
| FOB-haven | Xiamen |
|---|---|
| Verpakkingsgrootte | 43 x 43 x 36 cm |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gewicht | 25.5g |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
|---|---|
| grootte | 45*30*50 mm |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Capaciteit | 1,5 oz |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
|---|---|
| Gewicht | 15.5g |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Doorzichtig |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Verpakking Qty | 500 stuks |
| Tipe deksel | Vlak, koepel. |