| Qty verpakking | 500 stuks |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Diensten | OEM, ODM |
| Grootte | 81*54*144 mm |
| Proefproef | 5 dagen |
|---|---|
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Grootte | 45*30*50 mm |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Capaciteit | 1,5 oz |
| Gewicht | 4G |
| Kenmerken | Eenmalig |
| FOB-haven | Xiamen |
|---|---|
| Verpakkingsgrootte | 43 x 43 x 36 cm |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gewicht | 25.5g |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
|---|---|
| grootte | 45*30*50 mm |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Capaciteit | 1,5 oz |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
|---|---|
| Gewicht | 15.5g |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Doorzichtig |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Verpakking Qty | 500 stuks |
| Tipe deksel | Vlak, koepel. |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Afmetingen | 90*145 mm |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Vorm | Rond |
| Temperatuurweerstand | Tot 100°C |
|---|---|
| Diameter | Varieert (gewoonlijk 80 mm, 90 mm, 95 mm) |
| Gebruik | Voor koude of warme dranken |
| Kleur | transparant of gekleurd |
| Certificatie | SGS,FAD,ISO9001 |