| Πιστοποίηση | SGS,FAD,ISO9001 |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Χωρίς BPA |
| Ευκαμψία | Εύκαμπτος |
| Βάρος | 5G |
| Ποσότητα συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SGS,FAD,ISO9001 |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Απαλλαγμένο από BPA |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Όχι. |
| Πιστοποίηση | SGS,FAD,ISO9001 |
|---|---|
| Αρμονία | Συμβατό με τα Πιο Σχετικά Κύπελλα |
| Βάρος | 5G |
| ΠΛΗΡΩΜΗ | Western Union/TT |
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
|---|---|
| Βάρος συσκευασίας | 6kgs |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Μέγεθος συσκευασίας | 37*36,5*23,5cm |
| Μέγεθος | 88*52*75mm |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Βάρος | 25.5g |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
|---|---|
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Βάρος | 12.5g |
|---|---|
| Βάρος συσκευασίας | 6.5kgs |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| Δυναμικότητα | 10 ουγκιές |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
|---|---|
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | Όχι |
| Χρήση | Για κρύα ή ζεστά ροφήματα |
| Σχήμα | Γύρω |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| φιλικό προς το περιβάλλον | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Εκτύπωση | Προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Τύπος κάλυψης | Θραύση επάνω |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Ευκαμψία | Εύκαμπτος |
|---|---|
| Βάρος | 5G |
| Διαρροή | Ναί |
| Αποστολή | Θάλασσα ή αέρας |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Χωρίς BPA |