| FOB-haven | Xiamen |
|---|---|
| Capaciteit | 16OZ |
| Duurzaamheid | hoog |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Logo's | Op maat |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
|---|---|
| Vorm | Rond, beker. |
| FOB-haven | Xiamen |
| Materiaal | ps |
| Logo's | Op maat |
| Type deksel | Vlak, koepel. |
|---|---|
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Materiaal | PP |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 93mm |
| Vorm | Rond |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste bekers |
| Vervoer | door overzees of de lucht |
| Lekbewijs | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik | Voor het bedekken en verzegelen van bekers |
| Type | Rot op, snap op. |
| Ontwerp | Eenvoudig en functioneel |
| Vervoer | door overzees of de lucht |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste bekers |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Lekbewijs | - Ja, dat klopt. |
| Certificatie | SGS,FAD,ISO9001 |
| Ontwerp | Eenvoudig en functioneel |
| Certificatie | SGS,FAD,ISO9001 |
|---|---|
| Herbruikbaar | NEE |
| Kleur | transparant of gekleurd |
| Ontwerp | Plat, koepelvormig of slokjesgat |
| Lekvrij | Ja |
| Type | Rot op, snap op. |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Tot 100°C |
| Levering | 10 dagen na deposito |
| Productnaam | Plastic bekertje |
| Ontwerp | Plat, koepelvormig of slokjesgat |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Voor het bedekken en verzegelen van bekers |
|---|---|
| Herbruikbaar | - Nee. |
| Veiligheidskenmerken | BPA-vrij |
| Toepassing | Plastic kopjes, papieren kopjes. |
| Grootte | 93mm |