| Hoeveelheid | 50 |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Capaciteit | 10 oz |
| Pakket | Verpakking |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Grootte | 89*44*92 mm |
|---|---|
| Betaling | TT |
| Materiaal | PET |
| Gewicht | 10 g |
| Temperatuur | 0-60°C |
| Gewicht | 9g |
|---|---|
| Betaling | TT |
| Pakket | Verpakking |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Temperatuur | 0-60°C |
|---|---|
| Grootte | 89*44*139 mm |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Hoeveelheid | 50 |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Jawel. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Jawel. |
| Pakket | Deeltjes |
| Kleur | Helder wit |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Capaciteit | 700ml |
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Gewicht | 6 g |
| Hoeveelheid | 50 |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Proeftijd | 7 dagen |
|---|---|
| Gewicht | 13.5g |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Hoeveelheid | 50 |
| Pakket | Verpakking |