| Capaciteit | 14oz |
|---|---|
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| logo | Op maat |
| Gewicht | 11G |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 |
| Geheugen | Op maat |
| Gewicht | 20 g |
| Betaling | TT |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | karton |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Verpakking Qty | 500 stuks |
| Logo's | Op maat |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Capaciteit | 360ml |
| Kleur | Doorzichtig |
| Logo's | Op maat |
| Gewicht | 15.5g |
| grootte | 65*55*50 mm |
|---|---|
| Diensten | OEM, ODM |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Proefproef | 5 dagen |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Tipe deksel | Vlak, koepel. |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking Qty | 500 stuks |
| Type deksel | Vlak, koepel. |
|---|---|
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Materiaal | PP |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Type deksel | Vlak, koepel. |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | PP |