| BPA içermez | - Evet. |
|---|---|
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Paket | karton |
| Baskı | - Evet. |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
|---|---|
| Paket | karton |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Baskı | - Evet. |
| BPA içermez | - Evet. |
| BPA içermez | - Evet. |
|---|---|
| Ağırlık | 9g |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Ödeme | TT |
| Baskı | - Evet. |
| Kapasite | 14 ons |
|---|---|
| istiflenebilir | - Evet. |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Logo | özel |
| Ağırlık | 11g |
| BPA içermez | - Evet. |
|---|---|
| Miktar | 50 |
| Logo | özel |
| Ağırlık | 20g |
| Ödeme | TT |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Şekli | yuvarlak |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Logo | özel |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Şekli | yuvarlak |
|---|---|
| Kapasite | 360ml |
| Renk | Şeffaf |
| Logo | özel |
| Ağırlık | 15.5g |
| Boyut | 65*55*50mm |
|---|---|
| Hizmet | OEM,ODM |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Örnek | 5 gün |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |
|---|---|
| Şekli | yuvarlak |
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir | - Evet. |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |