| Mikrogolfbak | - Nee. |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Hoeveelheid | 50 |
|---|---|
| Proeftijd | 7 dagen |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Gewicht | 6 g |
| Logo's | Op maat |
|---|---|
| Gewicht | 10 g |
| Materiaal | PET |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
|---|---|
| Gewicht | 10G |
| Logo's | Op maat |
| Temperatuur | 0-60°C |
| Grootte | 89*56*115 mm |
| Betaling | TT |
|---|---|
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Grootte | 89*53*137 mm |
| Logo's | Op maat |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
|---|---|
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PET |
| Grootte | 89*53*137 mm |
| Pakket | Verpakking |
|---|---|
| Materiaal | PET |
| Temperatuur | 0-60°C |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Gewicht | 10 g |
| Temperatuur | 0-60°C |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Proeftijd | 7 dagen |
|---|---|
| Betaling | TT |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Pakket | Verpakking |
| Capaciteit | 16OZ |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Temperatuur | 0-60°C |
| Gewicht | 20 g |
| Logo's | Op maat |
| Proeftijd | 7 dagen |