| Πληρωμή | ΤΤ |
|---|---|
| Ποσότητα | 50 |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Μέγεθος | 89*52*88mm |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
|---|---|
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Δυναμικότητα | 14oz |
|---|---|
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία qty | 1000PCS |
| λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 11G |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ποσότητα | 50 |
| ΛΟΓΟ | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 20G |
| Πληρωμή | ΤΤ |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τόπος συσκευασίας | 1000PCS |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Εκτύπωση | Ναι |
|---|---|
| Τόπος συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συγκεντρώσιμα | Ναι |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Τόπος συσκευασίας | 500 κομμάτια |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Σχήμα | Γύρω |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 360 ml |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 15.5g |
| μέγεθος | 65*55*50mm |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |