| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Temperatuur | 0-60°C |
| Gewicht | 20 g |
| Logo's | Op maat |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Verpakking Qty | 600 stuks |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 |
| Grootte | 107*72*176 mm |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal | PET |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Hoeveelheid | 50 |
| Betaling | TT |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Capaciteit | 1,5 oz |
|---|---|
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Gewicht | 4G |
| Grootte | 45*30*50 mm |
| Logo's | Op maat |
| Capaciteit | 270ml |
|---|---|
| Fob-haven | Xiamen |
| Materiaal | ps |
| Gewicht | 11G |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Gewicht van de verpakking | 8 kg |
|---|---|
| Materiaal | ps |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Vorm | Rond |
| FOB-haven | Xiamen |
|---|---|
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Verpakking Qty | 500 stuks |
| Kleur | Doorzichtig |