| Capacity | 14oz |
|---|---|
| Stackable | Yes |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Weight | 11g |
| Bpa Free | Yes |
|---|---|
| Quantity | 50 |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Weight | 20g |
| Payment | TT |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Durability | High |
|---|---|
| Shape | Round |
| Packaging Qty | 500pcs |
| LOGO | Customized |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Shape | Round |
|---|---|
| Capacity | 360ML |
| Color | Transparent |
| LOGO | Customized |
| Weight | 15.5g |
| Size | 65*55*50mm |
|---|---|
| Service | OEM,ODM |
| Certifications | FDA, SGS |
| Sample | 5days |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Lid Type | Flat,Dome |
|---|---|
| Shape | Round |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Lid Type | Flat,Dome |
|---|---|
| Microwave Safe | No |
| Material | PP |
| Disposable | Yes |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Dishwasher Safe | Yes |
|---|---|
| Lid Type | Flat,Dome |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Shape | Round |
| Material | PP |