| Pojemność | 14oz |
|---|---|
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Logo | niestandardowe |
| Waga | 11g |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość | 50 |
| Logo | niestandardowe |
| Waga | 20g |
| Wypłata | TT |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Logo | niestandardowe |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Kształt | Okrągłe |
|---|---|
| Pojemność | 360ml |
| Kolor | przejrzysty |
| Logo | niestandardowe |
| Waga | 15,5 g |
| Wielkość | 65*55*50mm |
|---|---|
| Usługa | OEM, ODM |
| certyfikaty | FDA, SGS |
| Próbka | 5 dni |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Bezpieczny zmywarka | - Tak, proszę. |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
|---|---|
| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
| Materiał | PP |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Bezpieczny zmywarka | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał | PP |