| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
|---|---|
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Logo | Customized |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Dimensions | 90*145mm |
| Disposable | Yes |
|---|---|
| Microwave Safe | No |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Logo | Customized |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Dishwasher Safe | Yes |
|---|---|
| Bpa Free | Yes |
| Shape | Round |
| Microwave Safe | No |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Product Type | PP Cup With Lid |
|---|---|
| Microwave Safe | No |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Disposable | Yes |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
|---|---|
| Dishwasher Safe | Yes |
| Logo | Customized |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
|---|---|
| Packaging Qty | 300pcs |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Shape | Round |
| Logo | Customized |
| Color | Clear,White |
|---|---|
| Microwave Safe | No |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Capacity | 700ml |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Dishwasher Safe | Yes |
|---|---|
| Bpa Free | Yes |
| Material | PP |
| Color | Clear,White |
| Logo | Customized |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Capacity | 1.5 Oz |
| Weight | 4g |
| Color | Transparent |
| Size | 45*30*50mm |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Packaging Qty | 500pcs |
| LOGO | Customized |
| Package Detail | Inner Bag+carton |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |