| Microwave Safe | No |
|---|---|
| Material | PP |
| Bpa Free | Yes |
| Logo | Customized |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Quantity | 50 |
|---|---|
| Sample Time | 7 DAYS |
| Stackable | Yes |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Weight | 6g |
| LOGO | CUSTOMIZED |
|---|---|
| Weight | 10g |
| Material | PET |
| Printing | Yes |
| Bpa Free | Yes |
| Package | Carton |
|---|---|
| Weight | 10g |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Temperature | 0-60℃ |
| Size | 89*56*115mm |
| Payment | TT |
|---|---|
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Stackable | Yes |
| Size | 89*53*137mm |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
|---|---|
| Bpa Free | Yes |
| Printing | Yes |
| Material | PET |
| Size | 89*53*137mm |
| Package | Carton |
|---|---|
| Material | PET |
| Temperature | 0-60℃ |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Material | PET |
|---|---|
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Weight | 10g |
| Temperature | 0-60℃ |
| Bpa Free | Yes |
| Sample Time | 7 DAYS |
|---|---|
| Payment | TT |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Package | Carton |
| Capacity | 16oz |
| Stackable | Yes |
|---|---|
| Temperature | 0-60℃ |
| Weight | 20g |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Sample Time | 7 DAYS |