| Packaging Qty | 600pcs |
|---|---|
| Quantity | 50 |
| Size | 107*72*176mm |
| Printing | Yes |
| Stackable | Yes |
| Bpa Free | Yes |
|---|---|
| Material | PET |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Quantity | 50 |
| Payment | TT |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Capacity | 1.5 Oz |
|---|---|
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Weight | 4g |
| Size | 45*30*50mm |
| LOGO | Customized |
| Capacity | 270ML |
|---|---|
| FOB Port | Xiamen |
| Material | PS |
| Weight | 11g |
| Package Detail | Inner Bag+carton |
| Package Weight | 8kgs |
|---|---|
| Material | PS |
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Shape | Round |
| FOB Port | Xiamen |
|---|---|
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Color | Transparent |
| Color | Transparent |
|---|---|
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
| Durability | High |
| LOGO | Customized |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Microwave Safe | No |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Material | PP |
| Bpa Free | Yes |