| BPA içermez | - Evet. |
|---|---|
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir | - Evet. |
| Boyutları | 90*145mm |
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Şekli | yuvarlak |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
|---|---|
| Kapasite | 16 ons |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Logo | özel |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
|---|---|
| Şekli | Yuvarlak, Kadeh |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Malzeme | ps |
| Logo | Özel |
| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |
|---|---|
| tek kullanımlık | - Evet. |
| BPA içermez | - Evet. |
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Malzeme | PP |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyut | 93mm |
| Şekli | yuvarlak |
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |
| Denizcilik | deniz veya hava yoluyla |
| Sızdırmaz | - Evet. |
|---|---|
| Kullanımı | Bardakların Kapatılması ve Sızdırmazlığı İçin |
| Türü | Vidalayın, Geçin |
| Tasarım | Basit ve İşlevsel |
| Denizcilik | deniz veya hava yoluyla |
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |
|---|---|
| Şekli | yuvarlak |
| Sızdırmaz | - Evet. |
| Sertifikasyon | SGS, FAD, ISO9001 |
| Tasarım | Basit ve İşlevsel |
| Ödeme | Western Union/TT |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Tip | Vidalayın, Geçin |
| Esneklik | Esnek |
| Başvuru | Plastik Bardaklar, Kağıt Bardaklar |
| BPA içermez | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| tek kullanımlık | - Evet. |
| Kullanımı | Bardakların Kapatılması ve Sızdırmazlığı İçin |
|---|---|
| yeniden kullanılabilir | Hayır |
| Güvenlik özellikleri | BPA içermez |
| Uygulama | Plastik Bardaklar, Kağıt Bardaklar |
| Boyut | 93mm |