| BPA içermez | - Evet. |
|---|---|
| Logo | özel |
| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
| Şekli | yuvarlak |
| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |
| tek kullanımlık | - Evet. |
|---|---|
| Renk | Temiz beyaz |
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| Kapasite | 500/700ml |
| Logo | Özel |
| Ödeme | TT |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Miktar | 50 |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Baskı | - Evet. |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
|---|---|
| Paket | karton |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| BPA içermez | - Evet. |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Kapasite | 12 ons |
| Baskı | - Evet. |
| Miktar | 50 |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Ağırlık | 10g |
|---|---|
| Baskı | - Evet. |
| BPA içermez | - Evet. |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Kapasite | 12 ons |
| Örnek süresi | 7 Gün |
|---|---|
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Miktar | 50 |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Ağırlık | 10g |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Kapasite | 16 ons |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Paket | karton |
| Logo | Özel |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Ödeme | TT |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Miktar | 50 |
| Boyut | 89*53*160mm |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Miktar | 50 |
| Ağırlık | 11g |
| Ödeme | TT |
| istiflenebilir | - Evet. |