| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| BPA içermez | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir | - Evet. |
| Miktar | 50 |
|---|---|
| Örnek süresi | 7 Gün |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Ağırlık | 6g |
| Logo | Özel |
|---|---|
| Ağırlık | 10g |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Baskı | - Evet. |
| BPA içermez | - Evet. |
| Paket | karton |
|---|---|
| Ağırlık | 10g |
| Logo | özel |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Boyut | 89*56*115mm |
| Ödeme | TT |
|---|---|
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Boyut | 89*53*137mm |
| Logo | Özel |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
|---|---|
| BPA içermez | - Evet. |
| Baskı | - Evet. |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Boyut | 89*53*137mm |
| Paket | karton |
|---|---|
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Ağırlık | 10g |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| BPA içermez | - Evet. |
| Örnek süresi | 7 Gün |
|---|---|
| Ödeme | TT |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Paket | karton |
| Kapasite | 16 ons |
| istiflenebilir | - Evet. |
|---|---|
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Ağırlık | 20g |
| Logo | özel |
| Örnek süresi | 7 Gün |