| istiflenebilir | - Evet. |
|---|---|
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Ağırlık | 20g |
| Logo | özel |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Ambalaj miktarı | 600 adet |
|---|---|
| Miktar | 50 |
| Boyut | 107*72*176mm |
| Baskı | - Evet. |
| istiflenebilir | - Evet. |
| BPA içermez | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Miktar | 50 |
| Ödeme | TT |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Kapasite | 1,5 ons |
|---|---|
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Ağırlık | 4G |
| Boyut | 45*30*50mm |
| Logo | özel |
| Kapasite | 270ml |
|---|---|
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Malzeme | ps |
| Ağırlık | 11g |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Paket ağırlığı | 8kg |
|---|---|
| Malzeme | ps |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Şekli | yuvarlak |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
|---|---|
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Renk | Şeffaf |