| Bez BPA | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Logo | niestandardowe |
| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
| Kształt | Okrągłe |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolor | Czysty biały |
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Pojemność | 500/700ml |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Wypłata | TT |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Ilość | 50 |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
|---|---|
| Pakiet | Karton |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Okres próbny | 7 dni |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Pojemność | 12 uncji |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Ilość | 50 |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Waga | 10g |
|---|---|
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Pojemność | 12 uncji |
| Okres próbny | 7 dni |
|---|---|
| temperatury | 0-60°C |
| Ilość | 50 |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Waga | 10g |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Pojemność | 16 UNCJI |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Pakiet | Karton |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wypłata | TT |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Ilość | 50 |
| Wielkość | 89*53*160mm |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Ilość | 50 |
| Waga | 11g |
| Wypłata | TT |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |