| Ilość w opakowaniu | 600 SZT |
|---|---|
| Ilość | 50 |
| Wielkość | Wymiary: 107*72*176mm |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Ilość | 50 |
| Wypłata | TT |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Pojemność | 1,5 uncji |
|---|---|
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Waga | 4G |
| Wielkość | 45*30*50 mm |
| Logo | niestandardowe |
| Pojemność | 270ml |
|---|---|
| Port FOB | Xiamen |
| Materiał | ps |
| Waga | 11g |
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
| Waga paczki | 8 kg |
|---|---|
| Materiał | ps |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Kształt | Okrągłe |
| Port FOB | Xiamen |
|---|---|
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Kolor | przejrzysty |
| Kolor | przejrzysty |
|---|---|
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
| Trwałość | Wysoki |
| Logo | niestandardowe |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
| Materiał | PP |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |