| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Bezpieczny zmywarka | - Tak, proszę. |
| Ilość | 50 |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Waga | 6g |
| Logo | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Waga | 10g |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Waga | 10g |
| Logo | niestandardowe |
| temperatury | 0-60°C |
| Wielkość | 89*56*115mm |
| Wypłata | TT |
|---|---|
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Wielkość | 89*53*137mm |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
|---|---|
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Wielkość | 89*53*137mm |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| temperatury | 0-60°C |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Waga | 10g |
| temperatury | 0-60°C |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Okres próbny | 7 dni |
|---|---|
| Wypłata | TT |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Pakiet | Karton |
| Pojemność | 16 UNCJI |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
|---|---|
| temperatury | 0-60°C |
| Waga | 20g |
| Logo | niestandardowe |
| Okres próbny | 7 dni |