| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Μέγεθος | 81*54*144 χιλιοστά |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
|---|---|
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Μέγεθος | 45*30*50mm |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Σχήμα | Γύρω |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Δυναμικότητα | 1,5 oz |
| Βάρος | 4G |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 43*43*36cm |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Βάρος | 25.5g |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| μέγεθος | 45*30*50mm |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Δυναμικότητα | 1,5 oz |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
|---|---|
| Βάρος | 15.5g |
| Σχήμα | Γύρω |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Τόπος συσκευασίας | 500 κομμάτια |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | 90*145mm |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Σχήμα | Γύρω |
| ΘερμοκρασίαΑντίσταση | Έως 100°C |
|---|---|
| Διάμετρος | Ποικίλει (συνήθως 80mm, 90mm, 95mm) |
| Χρήση | Για κρύα ή ζεστά ροφήματα |
| Χρώμα | διαφανές ή έγχρωμο |
| Πιστοποίηση | SGS,FAD,ISO9001 |