| Λιμένας FOB | Σιαμέν |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 16OZ |
| Δυνατότητα | υψηλή |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό, Κύπελλο. |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Υλικό | CP |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
|---|---|
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Υλικό | PP |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Μέγεθος | 93mm |
| Σχήμα | Γύρω |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα Πιο Σχετικά Κύπελλα |
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ | αεροπορικώς τη θάλασσα ή |
| Απόδειξη διαρροών | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρήση | Για την Καλύψη και τη Σφραγίσιση Κύπελλων |
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
| Σχέδιο | Απλό και Λειτουργικό |
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ | αεροπορικώς τη θάλασσα ή |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα Πιο Σχετικά Κύπελλα |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Απόδειξη διαρροών | - Ναι, ναι. |
| Πιστοποίηση | SGS,FAD,ISO9001 |
| Σχεδιασμός | Απλό και Λειτουργικό |
| Πιστοποίηση | SGS,FAD,ISO9001 |
|---|---|
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | ΟΧΙ |
| Χρώμα | διαφανές ή έγχρωμο |
| Σχέδιο | Επίπεδη, θόλος ή τρύπα |
| Αδιάβροχο | Ναί |
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
|---|---|
| Αντοχή στη θερμοκρασία | Έως 100°C |
| Διανομή | 10 ημέρες μετά την κατάθεση |
| Όνομα προϊόντος | Κάλυμμα πλαστικού φλιτζάνου |
| Σχέδιο | Επίπεδη, θόλος ή τρύπα |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Χρήση | Για την Καλύψη και τη Σφραγίσιση Κύπελλων |
|---|---|
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Όχι. |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Απαλλαγμένο από BPA |
| Εφαρμογή | Πλαστικά φλιτζάνια, χαρτοφλιτζάνια |
| Μέγεθος | 93mm |