| Materiaal | ps |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | Binnenbag+carton |
| FOB-haven | Xiamen |
| Kleur | Doorzichtig |
| Gewicht | 8G |
| Qty verpakking | 500 stuks |
|---|---|
| Diensten | OEM, ODM |
| Materiaal | ps |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Doorzichtig |
|---|---|
| Proefproef | 5 dagen |
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Capaciteit | 12 oz |
| Grootte | 76*54*113 mm |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
|---|---|
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn, champagne |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Kleur | Doorzichtig |
| grootte | 49*42*55 mm |
|---|---|
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn, champagne |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Pakketgrootte | 0.031CBM |
| Diensten | OEM, ODM |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Vorm | Rond |
| Tipe deksel | Vlak, koepel. |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kleur | Helder wit |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Capaciteit | 500/700ML |
| Logo's | Op maat |
| Betaling | TT |
|---|---|
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Hoeveelheid | 50 |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
|---|---|
| Pakket | karton |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Capaciteit | 12 oz |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Hoeveelheid | 50 |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |