| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Tipe deksel | Vlak deksel, koepel deksel |
| Vorm | Rond |
| Hoeveelheid | 500 |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
|---|---|
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| FOB-haven | Xiamen |
| Logo's | Op maat |
| Hoeveelheid | 50 |
|---|---|
| Pakket | Verpakking |
| Betaling | TT |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Capaciteit | 5.5 oz |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Grootte | 78*55*50 mm |
| Pakket | Verpakking |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 |
| Gewicht | 6 g |
| Grootte | 78*55*50 mm |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Gewicht | 6 g |
| Hoeveelheid | 50 |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| grootte | 78*45*101 mm |
|---|---|
| Temperatuur | 0-60°C |
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Gewicht | 7.5g |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Hoeveelheid | 50 |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Capaciteit | 10 oz |
| Pakket | Verpakking |
| Proeftijd | 7 dagen |