| Kleur | Doorzichtig |
|---|---|
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Duurzaamheid | hoog |
| Logo's | Op maat |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Type deksel | Vlak, koepel. |
| Materiaal | PP |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Type deksel | Vlak, koepel. |
|---|---|
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Materiaal | PP |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Betaling | TT |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Capaciteit | 14oz |
|---|---|
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Pakket | Verpakking |
| Betaling | TT |
| Gewicht | 10G |
|---|---|
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Capaciteit | 12 oz |
| Hoeveelheid | 50 |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Temperatuur | 0-60°C |
| Gewicht | 10 g |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
|---|---|
| Grootte | 89*44*153 mm |
| Hoeveelheid | 50 |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Proeftijd | 7 dagen |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Hoeveelheid | 50 |
| Gewicht | 20 g |
| Capaciteit | 32OZ |