| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Material | PP |
|---|---|
| Disposable | Yes |
| Lid Type | Flat Lid,Dome Lid |
| Shape | Round |
| Quantity | 500 |
| Package Detail | Inner Bag+carton |
|---|---|
| Certifications | FDA, SGS |
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
| FOB Port | Xiamen |
| LOGO | Customized |
| Quantity | 50 |
|---|---|
| Package | Carton |
| Payment | TT |
| Printing | Yes |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
|---|---|
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Capacity | 5.5oz |
| Printing | Yes |
| Size | 78*55*50mm |
| Package | Carton |
|---|---|
| Quantity | 50 |
| Weight | 6g |
| Size | 78*55*50mm |
| Sample Time | 7 DAYS |
| Material | PET |
|---|---|
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Weight | 6g |
| Quantity | 50 |
| Stackable | Yes |
| Size | 78*45*101mm |
|---|---|
| Temperature | 0-60℃ |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Weight | 7.5g |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Quantity | 50 |
|---|---|
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Capacity | 10oz |
| Package | Carton |
| Sample Time | 7 DAYS |