| Logo | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Ilość | 50 |
| Wypłata | TT |
| Wielkość | Wymiary: 107*72*176mm |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Waga | 24g |
| Ilość | 50 |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Typ pokrywy | Pokrywa płaska, Pokrywa kopułkowa |
| Kształt | Okrągłe |
| Ilość | 500 |
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
|---|---|
| Certyfikaty | FDA, SGS |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
| Port FOB | Xiamen |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Ilość | 50 |
|---|---|
| Pakiet | Karton |
| Wypłata | TT |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Pojemność | 5,5 uncji |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Wielkość | 78*55*50mm |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Ilość | 50 |
| Waga | 6g |
| Wielkość | 78*55*50mm |
| Okres próbny | 7 dni |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Waga | 6g |
| Ilość | 50 |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |