| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τόπος συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τόπος συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Υλικό | PP |
|---|---|
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Τύπος κάλυψης | Χαλαρό καπάκι, θόλο. |
| Σχήμα | Γύρω |
| Ποσότητα | 500 |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Ποσότητα | 50 |
|---|---|
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Πληρωμή | ΤΤ |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 5.5oz |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος | 78*55*50mm |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Ποσότητα | 50 |
| Βάρος | 6g |
| Μέγεθος | 78*55*50mm |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Βάρος | 6g |
| Ποσότητα | 50 |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| μέγεθος | 78*45*101mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Τόπος συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
| Βάρος | 7.5g |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Ποσότητα | 50 |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 10 ουγκιές |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |