| Size | 90mm |
|---|---|
| Material | PP |
| Flexibility | Flexible |
| Type | Screw On,snap On |
| Design | Simple And Functional |
| Shape | Round |
|---|---|
| Packing Quantity | 1000pcs |
| Color | Transparent |
| Weight | 4g |
| Cerfiticaion | SGS,FAD,ISO9001 |
| Shape | Round |
|---|---|
| Packing Quantity | 1000pcs |
| Compatibility | Compatible With Most Cups |
| Shipping | By Sea Or Air |
| Size | 95mm |
| Leak Proof | YES |
|---|---|
| Shape | Round |
| Size | 95mm |
| Design | Simple And Functional |
| Flexibility | Flexible |
| Size | 89mm |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Usage | For Covering And Sealing Cups |
| Flexibility | Flexible |
| Application | Plastic Cups,paper Cups |
| Reusable | NO |
|---|---|
| Leak Proof | YES |
| Type | Screw On,snap On |
| Cerfiticaion | SGS,FAD,ISO9001 |
| Packing Quantity | 1000pcs |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Cerfiticaion | SGS,FAD,ISO9001 |
| Safety Features | BPA-free |
| Application | Plastic Cups,paper Cups |
| Packing Quantity | 1000pcs |
| Weight | 39g |
|---|---|
| Leak-Proof | Yes |
| Dish-washing | No |
| Compartment | 4 |
| Packaging | Carton Box |
| Material | PS |
|---|---|
| Durability | High |
| Sample | 5days |
| Packaging Qty | 96pcs |
| Package Weight | 2.6kgs |
| Insulation | Single/Double Wall |
|---|---|
| Durability | High |
| Pacakage | Box |
| Material | Paper |
| Eco-Friendly | Yes |