| Logo | Özel |
|---|---|
| Paket | karton |
| Ağırlık | 16.5g |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Boyut | 89*53*180mm |
| Örnek süresi | 7 Gün |
|---|---|
| Kapasite | 30oz |
| Ambalaj miktarı | 600 adet |
| Boyut | 107*67*163mm |
| Ödeme | TT |
| Ödeme | TT |
|---|---|
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| Kapasite | 32 ons |
| Miktar | 50 |
| BPA içermez | - Evet. |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Paket | karton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Çap | Değişir (genellikle 80mm, 90mm, 95mm) |
|---|---|
| Renk | şeffaf veya renkli |
| Sertifikasyon | SGS, FAD, ISO9001 |
| Teslimat | Depozitodan 10 gün sonra |
| Boyut | 90mm |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap, Şampanya |
|---|---|
| Malzeme | ps |
| Ambalaj miktarı | 192 ADET |
| Örnek | 5 gün |
| Renk | Şeffaf |
| Logo | özel |
|---|---|
| Kullanımı | Soğuk İçecekler,Kahve,Boba Çayı,Soğuk Meyve Suyu |
| BPA içermez | - Evet. |
| Baskı | - Evet. |
| Örnek süresi | 7 Gün |