| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Durability | High |
|---|---|
| Material | PS |
| Weight | 3g |
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
| Packaging Detail | Inner Bag+carton |
| LOGO | CUSTOMIZED |
|---|---|
| Package | Carton |
| Weight | 16.5g |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Size | 89*53*180mm |
| Sample Time | 7 DAYS |
|---|---|
| Capacity | 30oz |
| Packaging Qty | 600pcs |
| Size | 107*67*163mm |
| Payment | TT |
| Payment | TT |
|---|---|
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Capacity | 32oz |
| Quantity | 50 |
| Bpa Free | Yes |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |