| Πληρωμή | Western Union/TT |
|---|---|
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ | αεροπορικώς τη θάλασσα ή |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Μέγεθος | 107mm |
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Μέγεθος | 98 χιλιοστά |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Βάρος | 2.8g |
| Μέγεθος | 107*67*163mm |
|---|---|
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Βάρος | 20G |
| μέγεθος | 90 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
| Σχεδιασμός | Απλό και Λειτουργικό |
| Σχήμα | Γύρω |
|---|---|
| Ποσότητα συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Βάρος | 4G |
| Πιστοποίηση | SGS,FAD,ISO9001 |
| Σχήμα | Γύρω |
|---|---|
| Ποσότητα συσκευασίας | 1000pcs |
| Αρμονία | Συμβατό με τα Πιο Σχετικά Κύπελλα |
| Αποστολή | Θάλασσα ή αέρας |
| Μέγεθος | 95 χιλιοστά |
| Διαρροή | Ναί |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Μέγεθος | 95 χιλιοστά |
| Σχέδιο | Απλό και Λειτουργικό |
| Ευκαμψία | Εύκαμπτος |
| Μέγεθος | 89mm |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Χρήση | Για την Καλύψη και τη Σφραγίσιση Κύπελλων |
| Ευελιξία | Ελαστικός |
| Εφαρμογή | Πλαστικά φλιτζάνια, χαρτοφλιτζάνια |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Όχι. |
|---|---|
| Απόδειξη διαρροών | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
| Πιστοποίηση | SGS,FAD,ISO9001 |
| Ποσότητα συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
| Πληρωμή | Western Union/TT |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SGS,FAD,ISO9001 |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Απαλλαγμένο από BPA |
| Εφαρμογή | Πλαστικά φλιτζάνια, χαρτοφλιτζάνια |
| Ποσότητα συσκευασίας | 1000 κομμάτια |