| Type | Screw On,snap On |
|---|---|
| Leak Proof | YES |
| Material | PET |
| Packing Quantity | 1000pcs |
| Shape | Round |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Material | PP |
|---|---|
| Lid Type | Flat,Dome |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Color | Clear,White |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Reusable | NO |
|---|---|
| Temperatureresistance | Up To 100°C |
| Diameter | Varies (commonly 80mm, 90mm, 95mm) |
| Delivery | 10 Days After Deposit |
| Cerfiticaion | SGS,FAD,ISO9001 |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Shipping | By Sea Or Air |
| Flexibility | Flexible |
| Size | 107mm |
| Type | Screw On,snap On |
| Type | Screw On,snap On |
|---|---|
| Shape | Round |
| Size | 98mm |
| Flexibility | Flexible |
| Weight | 2.8g |
| Size | 107*67*163mm |
|---|---|
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Bpa Free | Yes |
| Stackable | Yes |
| Weight | 20g |