| Wielkość | 90 mm |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Rodzaj | Przykręć, zatrzaśnij |
| Projekt | Prosty i funkcjonalny |
| Kształt | Okrągłe |
|---|---|
| Ilość opakowań | 1000 sztuk |
| Kolor | przejrzysty |
| Waga | 4G |
| Certyfikat | SGS, FAD, ISO9001 |
| Kształt | Okrągły |
|---|---|
| Pakowanie ilości | 1000pcs |
| Zgodność | Kompatybilny z większością kubków |
| Wysyłka | Drogą morza lub powietrza |
| Rozmiar | 95 mm |
| Uciek | Tak |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Rozmiar | 95 mm |
| Projekt | Prosty i funkcjonalny |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 89 mm |
|---|---|
| Kolor | przejrzysty |
| Użycie | Do zakrywania i uszczelniania kubków |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Zastosowanie | Kubki plastikowe, kubki papierowe |
| wielokrotnego użytku | - Nie, nie. |
|---|---|
| Szczelne | - Tak, proszę. |
| Rodzaj | Przykręć, zatrzaśnij |
| Certyfikat | SGS, FAD, ISO9001 |
| Ilość opakowań | 1000 sztuk |
| Wypłata | Western Union/TT |
|---|---|
| Certyfikat | SGS, FAD, ISO9001 |
| Funkcje bezpieczeństwa | Bez BPA |
| Zastosowanie | Kubki plastikowe, kubki papierowe |
| Ilość opakowań | 1000 sztuk |
| Waga | 39g |
|---|---|
| Szczelne | - Tak, proszę. |
| Mycie naczyń | - Nie, nie. |
| Przedział | 4 |
| Opakowanie | Pudełka |
| Materiał | ps |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Próbka | 5 dni |
| Ilość w opakowaniu | 96szt |
| Waga paczki | 2,6 kg |
| Izolacja | Pojedyncza/podwójna ściana |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Opakowanie | Pudełko |
| Materiał | Papier |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |