| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| LOGO | CUSTOMIZED |
|---|---|
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Bpa Free | Yes |
| Printing | Yes |
| Sample Time | 7 DAYS |
| LOGO | CUSTOMIZED |
|---|---|
| Quantity | 50 |
| Material | PET |
| Size | 107*67*163mm |
| Bpa Free | Yes |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Color | Transparent |
|---|---|
| Package Detail | Inner Bag+carton |
| Size | 70*50*61mm |
| Capacity | 4OZ |
| LOGO | Customized |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine,Champagne |
|---|---|
| Material | PS |
| Packaging Qty | 192pcs |
| Sample | 5days |
| Color | Transparent |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
|---|---|
| Quantity | 50 |
| Payment | TT |
| Material | PET |
| Bpa Free | Yes |
| Flexibility | Flexible |
|---|---|
| Reusable | NO |
| Weight | 3g |
| Leak Proof | YES |
| Shipping | By Sea Or Air |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |