| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | karton |
| Kleur | Doorzichtig |
|---|---|
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Grootte | 70*50*61 mm |
| Capaciteit | 4oz |
| Logo's | Op maat |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn, champagne |
|---|---|
| Materiaal | ps |
| Qty verpakking | 192pcs |
| Proefproef | 5 dagen |
| Kleur | Doorzichtig |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 |
| Betaling | TT |
| Materiaal | PET |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Flexibiliteit | Flexibel |
|---|---|
| Herbruikbaar | - Nee. |
| Gewicht | 3g |
| Lekbewijs | - Ja, dat klopt. |
| Vervoer | door overzees of de lucht |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Diameter | Varieert (gewoonlijk 80 mm, 90 mm, 95 mm) |
|---|---|
| Gebruik | Voor koude of warme dranken |
| Ontwerp | Plat, koepelvormig of slokjesgat |
| Temperatuurbestendigheid | Tot 100°C |
| Logo | Aangepast |
| Type | Rot op, snap op. |
|---|---|
| Lekbewijs | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PET |
| Verpakkingshoeveelheid | 1000 stuks |
| Vorm | Rond |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Doos |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Doos |