| Bpa Free | Yes |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Microwave Safe | No |
| Shape | Round |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Disposable | Yes |
|---|---|
| Color | Clear,White |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Capacity | 500/700ml |
| Logo | Customized |
| Payment | TT |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Quantity | 50 |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Printing | Yes |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
|---|---|
| Package | Carton |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Bpa Free | Yes |
| Sample Time | 7 DAYS |
| Material | PET |
|---|---|
| Capacity | 12oz |
| Printing | Yes |
| Quantity | 50 |
| Stackable | Yes |
| Weight | 10g |
|---|---|
| Printing | Yes |
| Bpa Free | Yes |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Capacity | 12oz |
| Sample Time | 7 DAYS |
|---|---|
| Temperature | 0-60℃ |
| Quantity | 50 |
| Material | PET |
| Weight | 10g |
| Material | PET |
|---|---|
| Capacity | 16oz |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Package | Carton |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Material | PET |
|---|---|
| Payment | TT |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Quantity | 50 |
| Size | 89*53*160mm |
| Material | PET |
|---|---|
| Quantity | 50 |
| Weight | 11g |
| Payment | TT |
| Stackable | Yes |