| Material | PET |
|---|---|
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Payment | TT |
| Stackable | Yes |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Capacity | 14oz |
|---|---|
| Bpa Free | Yes |
| Sample Time | 7 DAYS |
| Package | Carton |
| Payment | TT |
| Weight | 10g |
|---|---|
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Capacity | 12oz |
| Quantity | 50 |
| Sample Time | 7 DAYS |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
|---|---|
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Temperature | 0-60℃ |
| Weight | 10g |
| Printing | Yes |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Temperature | 0-60℃ |
|---|---|
| Size | 89*44*139mm |
| Bpa Free | Yes |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Quantity | 50 |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
|---|---|
| Size | 89*44*153mm |
| Quantity | 50 |
| Bpa Free | Yes |
| Printing | Yes |
| Sample Time | 7 DAYS |
|---|---|
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Quantity | 50 |
| Weight | 20g |
| Capacity | 32oz |
| LOGO | CUSTOMIZED |
|---|---|
| Material | PET |
| Quantity | 50 |
| Payment | TT |
| Size | 107*72*176mm |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Bpa Free | Yes |
| Weight | 24g |
| Quantity | 50 |
| Packaging Qty | 500pcs |