| Bez BPA | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Bezpieczny zmywarka | - Tak, proszę. |
| Wymiary | 90*145mm |
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
| Kształt | Okrągłe |
| Port FOB | Xiamen |
|---|---|
| Pojemność | 16 UNCJI |
| Trwałość | Wysoki |
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
| Logo | niestandardowe |
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
|---|---|
| Kształt | Okrągły, Kielich |
| Port FOB | Xiamen |
| Materiał | ps |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
|---|---|
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
| Materiał | PP |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 93 mm |
| Kształt | Okrągłe |
| Zgodność | Kompatybilny z większością kubków |
| Transport morski | drogą morską lub powietrzną |
| Szczelne | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Użycie | Do zakrywania i uszczelniania kubków |
| Rodzaj | Przykręć, zatrzaśnij |
| Projekt | Prosty i funkcjonalny |
| Transport morski | drogą morską lub powietrzną |
| Zgodność | Kompatybilny z większością kubków |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Szczelne | - Tak, proszę. |
| Certyfikat | SGS, FAD, ISO9001 |
| Projekt | Prosty i funkcjonalny |
| Zapłata | Związek Western/TT |
|---|---|
| Tworzywo | Pp |
| Typ | Przykręć, zatrzaśnij |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Aplikacja | Kubki plastikowe, kubki papierowe |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Użycie | Do zakrywania i uszczelniania kubków |
|---|---|
| wielokrotnego użytku | - Nie, nie. |
| Funkcje bezpieczeństwa | Bez BPA |
| Zastosowanie | Kubki plastikowe, kubki papierowe |
| Wielkość | 93 mm |